Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

baok
mfaizal2008
are_zn
melor
Hellghast
acer_aspire
Setsuna F. Seiei
ogGy
budak baik
mitutoyo
raidizh AR
BasicCX
kae
zul_pfs
akumakinblur
kc
neiny_nani
Navigator®
abg burger
ryna168
mr_sparrow
Hiruka
benchoz
Hansz
huhu3x
mis3catz
fiza_cute
zookambing
Urahara
LanoG
loy_azloy
Sir Pyan
adelheid
Mr_Iz
sawi
MalaYneuMaya
bro2onz
OngBok
TOYSЯUS
amirul84
teri-chan
TJ-Ariff
3vilngineer
zer0Nehza
nocturnal
Razi_IBM
shambahar
hampeh
daimon
53 posters

PDC berpuak?

neiny_nani
    neiny_nani
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : at moF / main ngn kucing...

PDC berpuak? - Page 7 Empty Re: PDC berpuak?

Post by neiny_nani Sun Jun 28, 2009 12:36 am

udah2 la tu......be happy... Very Happy
    TOYSЯUS
    TOYSЯUS
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Pembunuh

Post by TOYSЯUS Sun Jun 28, 2009 1:41 am

Tak boleh close-close macam tu je.
    Nanti ada yang berdendam di hati bila apa yang nak diutarakan tu tak kesampaian.

Siapa nak nak lepas, lepas je habis-habisan kat topik ni.
    Siapa nak emo, emo je habis-habisan kat topik ni.

Sampai 100 mukasurat pun who cares, sampai lah jumpa 1 kata sepakat baru close.
    So then kat PDC yang bakal up tak lama lagi tak ada lagi topik macam ni.

Kalau main close je nanti mesti topik macam ni diwujudkan lagi.

This is the wall of shame.

-
    Bagi yang merasakan orang yang paling tinggi post count dia di PFC ni adalah Raja / Ratu Spammer, mereka dipersilakan berkata demikian.
    Tapi aku juga mahukan keadilannya, tahu tak Raja / Ratu Spammer yang anda perkatakan tu telah turun padang melebihi para mod untuk menaikkan semula kegemilangan PDC (minta maaf ya pada mod, ada seorang atau dua orang mod je yang turut serta).
    2 days to get engaged, she still here to discuss about it. 1 day to get engaged, she still here to discuss about it. About what? Go find his / her contribution. Barangkali dia memang kurang membantu dari segi post-postnya. Tapi dia membantu dari segi lain. Sesuatu yang pernah terbengkalai di PDC lama, dia usahakannya lagi sekali tanpa putus asa. Tapi yang mengata tu? Tidur, pastu mengomel sana sini apa spam spam blabla.
    Well yang mengata akan terus mengata. Orang dah bagi contribution yang sangat besar, tapi matanya hanya tertumpu pada spam yang kecil.

Oh yer,
    aku merayu kepada Admin, Co-Admin atau yang setarafnya, supaya mewujudkan satu lagi Title Rank bernama: Uncounted or whatsoever untuk para "spammers" di bahagian Sembang join. Maka, baik postnya 0 mahupun 1000000, ia akan tetap bertitle: Uncounted.
    Sebagai menggantikan post count disabling. No more "spammers" yang akan diperkatakan mengejar post sebagai "Ahli Sangat Super Duper Rajin Membuat Post Tidak Berkaitan IT".

Sekian.

p/s: Aku dah check, aku tak mention nickname sesiapa pun. So it shouldn't be so offensive to you too.

Last edited by ??????????? on Sun Jun 28, 2009 1:49 am; edited 2 times in total (Reason for editing : wah aku pandai menekan butang edit)
    Razi_IBM
    Razi_IBM
    Ahli Rajin
    Ahli Rajin

Job/hobbies : Saboteur

Post by Razi_IBM Sun Jun 28, 2009 1:41 am

benda ni takde penghujung.it's a futile discussion.

...
    btw,
    rehatkan otak jap,
    search google perkatan "berpuak"
    haha...

daimon nyer idea la nih..ado..penatnya ketawa...
    ps-daimon,camana la ko boleh terfikir nak search perkataan nih..haha...
    kc
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 45

Post by kc Sun Jun 28, 2009 2:18 pm

hahahahhaa. top 5 ranking tuh. tahniah putera! Wink tapi benar kata mr ts, sekarang adalah zaman putera dah hilang golongan elit. yg tinggal? budak baru nak naik, moderator yang sho'ff. tapi doesnt matter lah tu kan? yang penting contet, yer dak?
    akumakinblur
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 46

Post by akumakinblur Sun Jun 28, 2009 5:09 pm

Laughing ada dibincangkan disini rupanya...aku harap budak2 baru tolong kurangkan spam atau inconstructive posting...walaupun aku sedar ada segelintir budak berumur belasan tahun Rolling Eyes tapi itu bukan ticket untuk kamu semua bersembang kosong dalam sesetengah thread perbincangan serious sehingga offtopic Mad Mad ini membuatkan orang lain naik menyampah - bukan budak berumur belasan tahun je..budak yg dok study kat IPT pun ada kalanya suka sangat spam dgn posting2 yg tidak mendatangkan input...kalau betul matlamat nak masuk sini berkongsi ilmu, memberi ilmu dan belajar dari ilmu tersebut..sila-sila stick pada matlamat asal...kalau sekadar masuk sini untuk bersembang kosong...sila kesaluran yg betul..kerana kamu sedang menggangu konsentrasi orang lain

masih ramai ahli lama dari server lama bertenggek disini..mereka cuma tengok dari luar Laughing aku sendiri pun ambil masa berbulan-bulan untuk register semula ke sini walhal aku dah sedar awal-awal lagi forum sementara ni dibuka
    akumakinblur
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by akumakinblur Sun Jun 28, 2009 5:25 pm

aku nam buat tambahan sikit...aku terserempak dengan beberapa budak yg kaki spam...boleh dikatakan setiap thread yg sepatutnya dijawab admin dia tolong jawabkan dgn jawapan kosong dan bodoh...sikit hari lagi aku akan list nickname2 budak2 ni tanpa perlu aku pikir panjang...dan aku harap moderator bertugas tolong bagi star warning sikit ye...annoying gila babi....nak berforum sekali sekala pon tak senang Evil or Very Mad lain lahonline hari-hari mengadap forum Mad
    Razi_IBM
    Razi_IBM
    Ahli Rajin
    Ahli Rajin

Post by Razi_IBM Sun Jun 28, 2009 5:29 pm

jangan guna istilah "budak baru" "budak lama"...ramai orang sakit hati, kecik hati, kecewa bila istilah ni digunakan.
    takde apa yang nak dibanggakan dengan nama "budak lama".
    akumakinblur
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by akumakinblur Sun Jun 28, 2009 5:35 pm

kenyataan memang pedih razi...kena terima kenyataan..takkan ko nak dengar yang indah-indah je...aku tak kata budak lama tak buat kacau..tapi belum nampak lagi setakat ni..kalau sempat masa aku kejar..aku senaraikan..harap tak perlu nak pedih hati sakit hati nak kecewa tak bertempat Smile
    zul_pfs
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 44

Post by zul_pfs Mon Jun 29, 2009 2:39 am

1st jgn le beza2kn antara bdk baru dan budak lama..sama je pentingnya..dan jangan gak melihat bilangan post, terus kata dia ni budak lama atau budak baru..

2nd jgn gak mempertikaikn kemasukan pelajar2 sekolah..ni satu perkembangan yg baik.. kita tolong generasi baru bangsa sendiri..xbangga ke?

Bagi ak yg penting bila berforum ni:
    1. tolong kawan2 mcm kita tlg adik2 atau abg2 atau kakak2 kita..
    2. guna bahasa yg sopan walaupn bertentangan pendapat
    3. jgn sesekali meninggi diri..rasa mcm ilmu kita ni dh hebat..ilmu yg kita ada ni xseberapa..

Jika 1-3 diikuti, insyallah xde masalah berpuak2 ni..
    kae
    kae
    Moderators
    Moderators

Post by kae Mon Jun 29, 2009 9:30 am

Ratu spammer..??? - teri-chan .??

teri-chan
    Last visit: Today at 8:17 am
    Humor:
    Number of posts: 1604

loy_azloy
    Last visit: Sat Jun 27, 2009 11:45 pm
    Humor: humor ni ape?mcm umor ke?tak paham aku...
    Number of posts: 867

Razi_IBM
    Last visit: Today at 5:55 am
    Humor: One of the four in the original axis of spam
    Number of posts: 855

kindaichi_hajime
    Last visit: Mon Jun 22, 2009 2:12 am
    Humor:
    Number of posts: 838

fiza_cute
    Last visit: Yesterday at 4:23 pm
    Humor: what is this?
    Number of posts: 818

wanjihan
    Last visit: Yesterday at 8:53 pm
    Humor: Bz buat sementara waktu.. jrg2 online.
    Number of posts: 798

kae
    Last visit: Today at 8:23 am
    Humor:
    Number of posts: 750

raidizh AR
    Last visit: unknown
    Humor:
    Number of posts: 684

kemungkinan besar lambakan/spamming nih.. ialah disebabkan.. tiada pengurusan yg betul.. walaubagaimanapun... putera sementara nih masih lagi berada di landasan yg benar.. dan masih relevan.. tunggu je putera.com .. kat situ.. semuanya akan kembali seperti normal.. tetapi.. adakah user2 baru yg mendaftar di putera sementara nih nk pegi ke sana.. sebab dgr2.. putera sementara nih akan kekal beroperasi walaupun putera.com dah ada..
    menjadi maslah pula.. sebab nanti akan ada puak putera sementara dan putera.com.. .
    well.. aku ttp pergi ke putera.com.. rindu beb.. tapi satu je yg tak puas hati kat pdc nih.. nk posting kene tunggu 60 saat setiap posting...mmg aku tau tujuannye utk elak spam.. tapi bagi aku yg suka bukak tab byk2 kat browser.. pastu jwb semua soalan. sekaligus.. hal ini membazir masa
    neiny_nani
    neiny_nani
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by neiny_nani Mon Jun 29, 2009 10:48 am

MAAF YE NAK TAU LA...APE KAITAN SPAM NGN BERPUAK NI?...BERPUAK NI BKN MAKSUDNYER BERKELOMPOK2 KE?...N SPAM NI LAIN KAN MAKSUD NYER...?

SAMPAI BG LIST NAME NI...MCM....TERUK SGT LA KESALAHAN DIA ORG NI...SBLM NI SY PERNAH GAK JD AHLI PUTERA.COM YG LAMA..SEKADAR PEMERHATI...(KURANG POST OR BUAT PERTANYAAN)ADE GAK JER SPAM2 NI...NAPE TAK JD HAL PUN?...
    MAAF SEKADAR PERSOALAN N RASE KURANG SELESA LA KALAU PDC YG SEBENAR OR YG SEMENTARA ADE MASALAH2 MCM NI...NAPE TAK BUAT TEGURAN YG SEPATUTNYE...N OLEH ORG YG BERKUASA KAT PUTERA NI?
    HUHUHU....JGN MARAH KAT SY YER....
    Razi_IBM
    Razi_IBM
    Ahli Rajin
    Ahli Rajin

Post by Razi_IBM Mon Jun 29, 2009 10:53 am

uih,nani besornya tulisan..kami nampak,tak perlu 'menjerit' camtu..huhu...

Oi kae (nada yang hampeh)...aku tak kisah kalau orang nak panggi aku #1 spammer ke apa...nak tayang kat first page pun takpe.
    tapi aku kena bagi facts ni: tongue

razi-too-much-posting facts #1:kalau dikira, tak sampai 15% posting aku berada di bahagian sembang.aku banyak kat bahagian anime same loy, dan cite pasal anime bukan spam(korang kesah ke?)hehe...
    razi-too-much-posting facts #2:aku banyak menjawab soalan dari ridicule orang tak tentu pasal.
    razi-too-much-posting facts #3:ya, orang yang tak baca posting aku dan cuma tengok pada jumlah posting pada userlist(copy paste lak tu) akan kata aku ni spammer.ehehee...sorry, aku poster[spammer] berkualiti.ahaha..

so,nak buat camne ye tak..ahaha...aku akan usaha untuk kurangkan posting untuk fit orang lain.
    kalau user lain posting sekali seminggu, mungkin aku akan kurangkan sebanyak camtu gak untuk memuaskan hati semua..ehehe....yela ko kira ikut relatif kan?banyak post=spammer, sikit post=good boy.cet!

| Razi : One of the four in the original axis of spam |
    yeah, i love this!

Last edited by Razi_IBM on Mon Jun 29, 2009 11:26 am; edited 2 times in total
    nocturnal
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 181

Post by nocturnal Mon Jun 29, 2009 11:04 am

neiny_nani wrote:MAAF YE NAK TAU LA...APE KAITAN SPAM NGN BERPUAK NI?...BERPUAK NI BKN MAKSUDNYER BERKELOMPOK2 KE?...N SPAM NI LAIN KAN MAKSUD NYER...?

SAMPAI BG LIST NAME NI...MCM....TERUK SGT LA KESALAHAN DIA ORG NI...SBLM NI SY PERNAH GAK JD AHLI PUTERA.COM YG LAMA..SEKADAR PEMERHATI...(KURANG POST OR BUAT PERTANYAAN)ADE GAK JER SPAM2 NI...NAPE TAK JD HAL PUN?...
    MAAF SEKADAR PERSOALAN N RASE KURANG SELESA LA KALAU PDC YG SEBENAR OR YG SEMENTARA ADE MASALAH2 MCM NI...NAPE TAK BUAT TEGURAN YG SEPATUTNYE...N OLEH ORG YG BERKUASA KAT PUTERA NI?

PDC berpuak? - Page 7 15may27-caps-lock
    neiny_nani
    neiny_nani
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by neiny_nani Mon Jun 29, 2009 11:13 am

bukan menjerit or ape ah razi...cume time aku taip tu td...pas wat keje..(keje yg memerlukan huruf besar) dah taip separuh baru perasan...tu yg jd mcm tu...
    pade akul la...kalau kiter spam kat ruang sembang or perbincangan terbuka sekadar tambah2 perisa...tak pe kot..bukan pada masalah2 serius..kan?

ni nak ckp sikit ni, jgn marah....mungkin org IT ni..hanye akan bincang benda2 yg serius tanpa boleh begurau kot...tak mcm kepala2 yg bukan IT ni...ke....putera ni cume tuk org IT jer...?kalau mcm tu..lbh baik bg syarat putera ni khas untuk org IT or org yg serius2 je...huhuhuhu..jgn marah..... Wink

Last edited by neiny_nani on Mon Jun 29, 2009 11:47 am; edited 1 time in total
    neiny_nani
    neiny_nani
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by neiny_nani Mon Jun 29, 2009 11:14 am

ok....maaf banyak2.....aku tak sengaja!!!!!!(dari aku tak marah..jd marah ni).... Evil or Very Mad
    kae
    kae
    Moderators
    Moderators

Post by kae Mon Jun 29, 2009 12:01 pm

neiny_nani wrote:MAAF YE NAK TAU LA...APE KAITAN SPAM NGN BERPUAK NI?...BERPUAK NI BKN MAKSUDNYER BERKELOMPOK2 KE?...N SPAM NI LAIN KAN MAKSUD NYER...?

Razi_IBM wrote:uih,nani besornya tulisan..kami nampak,tak perlu 'menjerit' camtu..huhu...

Oi kae (nada yang hampeh)...aku tak kisah kalau orang nak panggi aku #1 spammer ke apa...nak tayang kat first page pun takpe.
    tapi aku kena bagi facts ni: tongue

razi-too-much-posting facts #1:kalau dikira, tak sampai 15% posting aku berada di bahagian sembang.aku banyak kat bahagian anime same loy, dan cite pasal anime bukan spam(korang kesah ke?)hehe...
    razi-too-much-posting facts #2:aku banyak menjawab soalan dari ridicule orang tak tentu pasal.
    razi-too-much-posting facts #3:ya, orang yang tak baca posting aku dan cuma tengok pada jumlah posting pada userlist(copy paste lak tu) akan kata aku ni spammer.ehehee...sorry, aku poster[spammer] berkualiti.ahaha..

so,nak buat camne ye tak..ahaha...aku akan usaha untuk kurangkan posting untuk fit orang lain.
    kalau user lain posting sekali seminggu, mungkin aku akan kurangkan sebanyak camtu gak untuk memuaskan hati semua..ehehe....yela ko kira ikut relatif kan?banyak post=spammer, sikit post=good boy.cet!

| Razi : One of the four in the original axis of spam |
    yeah, i love this!

aku post tuh sekadar rujukan jer.. anyway.. aku tak ckp pun yg list tuh semua spammer.. aku pun tergolong gak ler.. haha
    spam is different thing.. yg aku pasti top 10 poster tuh bukan spammer.

isu yg ingin aku timbulkan ialah masa depan putera.com nanti.. ia akan bersaing ngan putera sementar itu sendiri..
    dgr2.. walaupun forum putera telah di'up'kan..forum nih masih lagi beroperasi.. so akan timbul 2 'puak'.. iaitu team pdc dan ps[putera sementara].. itu yg menjadi masalah.. sebab. kebanyakan user baru blum kenal putera.com.. mereka lebih suka forum nih.. sebab.. - bebas,... lainlah mcm 'kita' / org lama di pdc nih... akan pergi ke pdc...
    hal ini.. akan menjadi suatu masalah.. walaupun kecil.. tetapi lama2 menjadi besar

that is just my IMHO.. no offense.. Very Happy
    LanoG
    LanoG
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Basuh Pinggan

Post by LanoG Mon Jun 29, 2009 12:07 pm

Huh.. spammer? Daripada dok kira berapa banyak posting lebih baik putera.com nanti ada sistem TERIMA KASIH. Maknanya, berapa banyak user lain yang ucap terima kasih kat user berkenaan. Lagi banyak dia dapat TERIMA KASIH, makna nya lagi banyak dia membantu orang lain. So, orang tak kisah berapa ribu posting user berkenaan... tapi paling penting sumbangan beliau kepada bangsa, agama dan negara.
    TOYSЯUS
    TOYSЯUS
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Pembunuh

Post by TOYSЯUS Mon Jun 29, 2009 12:08 pm

Kenapa kat sini timbul isu spam manakala di PDC lama tak timbul isu spam (di bahagian Sembang)?
    Kat PDC lama, teri-chan juga adalah antara yang paling banyak membuat post di bahagian Sembang, tapi tak pernah menjadi isu.
    Malah ramai lagi yang pernah membuat post di bahagian Sembang (sahaja), tak pernah juga menjadi isu.

Jawapannya adalah kerana, di PDC lama, setiap post di bahagian sembang tidak dikira ke dalam post count.
    Di PFC pula, ia dikira ke dalam post count, sebab Forumotion tidak menyediakan kebolehan untuk admin mendisablekan post count user.
    Maka sebab itulah kita nampak seolah-olah orang yang post di bahagian Sembang hanya nak mengejar post count semata-mata.
    Pastu kita tuduh dia orang buat spam to get the title. Sedangkan kalau nak dibandingkan, di PDC lama pun diorang buat banyak post jugak di bahagian Sembang.
    Jadi ia sesuatu yang tidak adil jika kita nak tuduh users yang post di bahagian Sembang hanya berspamming sekadar nak menuntut title poster terbanyak.

List top poster yang kae paste kan tu tak adil. (BUKAN kae yang tak adil, tapi list tu yang tak adil). Sungguh tak adil. Sebab kalau di PDC lama, post teri-chan tak dikira pun sebanyak begitu.
    Memang tak adil. Aku bukan nak menyebelahi sesiapa, tapi aku berani kata teri-chan hanya seorang mangsa keadaan di mana fungsi post disability tak dapat digunakan di PFC.
    BasicCX
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by BasicCX Mon Jun 29, 2009 12:22 pm

Salam,

Aduish Mad Takkan la benda sekecil2 ni pun berpecah? Sudahlah, jangan kerana benda-benda sebegini membuat kita berpecah belah. Apa-apa pun bagi yang melihat mereka yang membuat SPAM, beri teguran dan ingatan.
    teri-chan
    teri-chan
    Moderators
    Moderators

Post by teri-chan Mon Jun 29, 2009 2:54 pm

wah.... aku dh berniat nk let go benda alah ni... tp dh mula kaitkan nama aku ni.. (siap letak aku ratu spammers?) sudah lebih... aku ucapkan terima kasih pada sapa2 defend kami2 yg top posters ni...

Soalan aku ialah (kali ini aku betul2 menjerit) APA KENA MENGENA POSTING COUNT DENGAN PUAK??? HAHH???? SILA BALIK PADA TOPIK.. WHICH PART YG KORG TAK PAHAM TENTANG BERPUAK?? BER PU AK!!!

dengki ngn posting count aku, aloy dan another top 5 posters???? silakan kosongkan balik!!! aku n all ppls in the list doest even give a deym about it.

aku byk kat sembang? silap.. aku byk kat PERBINCANGAN TERBUKA. siapa yg melayan all persoalan dlm life kat PERBINCANGAN TERBUKA? org tere IT? kalu takde sapa pun yg melayan all new forumers ni diorg rasa kehadiran diorg diabaikan. enuff said.

Aku di perbincangan Terbuka saja? Salah!! tgk balik all thread. aku ada ditempat lain jugk.

sekian...
    Razi_IBM
    Razi_IBM
    Ahli Rajin
    Ahli Rajin

Post by Razi_IBM Mon Jun 29, 2009 3:02 pm

lek ar teri..bukan nak lash sesiapa pun...takde sesiapa kesah pasal tu~ dan takde nak memuak kan sesiapa pun.
    cuma joke je. sporting je dahla...

aku tak rasa post kita banyak.post orang lain yang sikit.tu je...
    andai kata 1 hari 5 post(ni jumlah normal/sikit kalau kat discussion board) takde la pelik mana..
    abg burger
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 161

Post by abg burger Mon Jun 29, 2009 3:34 pm

aku suka topik camni, teruskan...
    kadang bagus juga, boleh juga menambahbaikan sesuatu persatuan/kelab.
    he he he...
    kae
    kae
    Moderators
    Moderators

Post by kae Mon Jun 29, 2009 3:47 pm

teri-chan wrote:wah.... aku dh berniat nk let go benda alah ni... tp dh mula kaitkan nama aku ni.. (siap letak aku ratu spammers?) sudah lebih... aku ucapkan terima kasih pada sapa2 defend kami2 yg top posters ni...

Soalan aku ialah (kali ini aku betul2 menjerit) APA KENA MENGENA POSTING COUNT DENGAN PUAK??? HAHH???? SILA BALIK PADA TOPIK.. WHICH PART YG KORG TAK PAHAM TENTANG BERPUAK?? BER PU AK!!!

dengki ngn posting count aku, aloy dan another top 5 posters???? silakan kosongkan balik!!! aku n all ppls in the list doest even give a deym about it.

aku byk kat sembang? silap.. aku byk kat PERBINCANGAN TERBUKA. siapa yg melayan all persoalan dlm life kat PERBINCANGAN TERBUKA? org tere IT? kalu takde sapa pun yg melayan all new forumers ni diorg rasa kehadiran diorg diabaikan. enuff said.

Aku di perbincangan Terbuka saja? Salah!! tgk balik all thread. aku ada ditempat lain jugk.

sekian...

btul2 aku sokong..
    sbb tuh aku pelik bila ada org mggelarkan top poster tuh top spammer..
    haaish...
    agaknye aku pun dilabel sebagai top spammer..
    mr_sparrow
    mr_sparrow
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : amar makruf nahi mungkar

Post by mr_sparrow Mon Jun 29, 2009 3:55 pm

akumakinblur wrote:aku nam buat tambahan sikit...aku terserempak dengan beberapa budak yg kaki spam...boleh dikatakan setiap thread yg sepatutnya dijawab admin dia tolong jawabkan dgn jawapan kosong dan bodoh...sikit hari lagi aku akan list nickname2 budak2 ni tanpa perlu aku pikir panjang...dan aku harap moderator bertugas tolong bagi star warning sikit ye...annoying gila babi khinzir....nak berforum sekali sekala pon tak senang Evil or Very Mad lain lahonline hari-hari mengadap forum Mad

TOLONG JAGA BAHASA ANDA!! HARAP MAKLUM

b*b! = khinzir

teri-chan wrote:wah.... aku dh berniat nk let go benda alah ni... tp dh mula kaitkan nama aku ni.. (siap letak aku ratu spammers?) sudah lebih... aku ucapkan terima kasih pada sapa2 defend kami2 yg top posters ni...

sekian...

kak teri dia bkn nk kata kt sesapa...nma dia pun ada gak dlm list tu.. dia cuma nk mempertahankan maruah bangsa dan negara user² baru mcm kita ni... gud luck bro cheers

ps: rugi aku x join pertandingn debat kat sek haritu
    teri-chan
    teri-chan
    Moderators
    Moderators

Post by teri-chan Mon Jun 29, 2009 6:14 pm

muahaha!!! aku skang dh ok.. mmg bikin panas sama ini org. mmg tak sekolah betul! topik pasal puak.. tp dok bincangkan spam. ces!! ni br la kira spam sbb tak menjawab tajuk topik langsung. tolonglah balik pada topik.... sapa berpuak ngn sapa skang?

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed May 08, 2024 8:32 am