Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

4 posters

ok ke diploma in science UITM nak ambik STPM

pirdaus
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 65

ok ke diploma in science UITM  nak ambik STPM Empty ok ke diploma in science UITM nak ambik STPM

Post by pirdaus Wed Jan 20, 2010 9:55 pm

salam semua... aku just nak sembang2 la pasal ni

aku ade plan nak ambik stpm tahun ni as a private candidate, ini kerana diploma in science aku pointer kalau maximum pun aku target aku leh dapat 2.75 je, aku grade sakhir tahun ni, skarang sem 6,

aku tengok fizik stpm semua diajar dalam diploma in science, cuma certain subject macam math dan kimia je ade advance skit, camne eh

ni pasal aku nak masuk uni lain , x masuk uitm untuk degree, aku plan nak ambit umt degree fizik electronic and intrument , aku dah x kisah sangatt, kalau hidup dah tersepit, aku akan belajar sampai bermati matian stpm
    kindaichi_hajime
    kindaichi_hajime
    Ahli Rajin
    Ahli Rajin

Number of posts : 1012
    Job/hobbies : Tengok bintang2..

ok ke diploma in science UITM  nak ambik STPM Empty Re: ok ke diploma in science UITM nak ambik STPM

Post by kindaichi_hajime Thu Jan 21, 2010 3:34 pm

ko nk smbang pasal ape ni sbnrnye?hehe..
    jelas skit lenkali kalo bkk topic bru...
    npe xnk smbng degree kt UITM gak?
    pirdaus
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

ok ke diploma in science UITM  nak ambik STPM Empty Re: ok ke diploma in science UITM nak ambik STPM

Post by pirdaus Thu Jan 21, 2010 7:02 pm

pokok nye ...aku rasa aku xleh nak pergi jauh dari rumah aku.... skarang ni aku duk rumah... jaga mak aku...
    aku ade gak cita2 nak gi sampai oversea...tp...
    hampeh
    hampeh
    Ahli
    Ahli

Number of posts : 866

Post by hampeh Thu Jan 21, 2010 7:08 pm

susah la macam ni , kalau stpm ko perfect pun, nanti ko kene jalan jauh untuk menimba ilmu , tak kira la dalam malaysia ke luar negara . Ni kira da konflik ngan

aku rasa aku xleh nak pergi jauh dari rumah aku.
    fiza_cute
    fiza_cute
    Ahli
    Ahli

Job/hobbies : jobless

Post by fiza_cute Fri Jan 22, 2010 9:26 pm

ko da behkan mase dip 3thun pastu nk amik stpm?
    dude ko btul ke x ni?
    pirdaus
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by pirdaus Mon Jan 25, 2010 9:23 pm

fiza_cute wrote:ko da behkan mase dip 3thun pastu nk amik stpm?
    dude ko btul ke x ni?

payah gak la ko nak kate aku betul ke tak.. ade seorang budak satu batch dengan aku...lepasan matriks, so jadi 4 taun gak la dia blaja sebelum sambung degree..

tapi dia score habis la kat diploma ni....

aku lepas habis exam sem 7 dan terus aku pergi exam stpm. sylibus sains dia macam sama je.. cuma ade yg advance skit je.. ppastu aku kena perigatkan balik ape yg aku beljar sebelum ni

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Apr 26, 2024 10:01 pm