Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

2 posters

Interview dgn SHELL

senapang
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 4

Interview dgn SHELL Empty Interview dgn SHELL

Post by senapang Sat Mar 07, 2009 2:28 pm

assalamualaikum,

aku final semester civil engineering student...
    aku ada apply keje kat shell tak salah aku dlm 2mggu lepas...

dan kelmarin (khamis) pihak shell ada hantar emeil yg mengatakan aku akan diinterview dlm masa terdekat.. affraid
    time tu aku da cuak da..aku tak prepare ape lg..die kate lg, akan ada orang dr pihak mereka yg akan call aku...
    pehtu, td (sabtu) aku baca emeil lg...ada lagi satu yg mengesahkan aku pnya interview nih...
    dorg kata, interview akan dijalan kan samaada face to face atau pon by telephone...dia suruh masuk laman web utk pilih
    tarikh yg aku available.. affraid
    aku nak pilih 25hb March 2009 nih..sbb time tu aku takde klas..

so, aku nak mintak pandangan, apa yg perlu aku choose utk interview tu ey?
    samada face to face, atau pon telephone? scratch
    sesi interview tu selama 45minit tak kire kita pilih face to face atau pon telephone..sama ja...

n last skali, sape yg penah di interview oleh shell, bleh tak bgtau tips n cite sket pengalaman...
    maybe bukan aku je yg dpt...maybe ramai lg readers yg lain yg dpt...

thanks in advance Wink
    sam
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : Watching TV and New Technology

Interview dgn SHELL Empty Re: Interview dgn SHELL

Post by sam Wed Mar 11, 2009 11:25 am

Saya cadangkan saudara jalankan interview secara face to face, ini akan menyerlahkan lagi keterampilan kita dan feedback dari peinterview agar kita dapat menguasai dan bersedia dengan lebih yakin . Dan interview adalah secara 2 hala buka kita hanya menjawab apabila ditanya ianya macam kita berbual seeloknya anda cari serba sedikit info berkaitan syarikat shell tersebut, selamat berjaya

Current date/time is Fri May 17, 2024 4:46 pm