Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

4 posters

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!!

jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 215

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!! Empty jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!!

Post by jazy Sat Nov 21, 2009 4:30 am

hye,

apa itu internet.?

INTERNET ialah Satu singkatan bagi perkataan ?inter network??? . Merupakan rangkaian bagi rangkaian computer global (Wide Area Network atau WAN) yang menghubungkan berjuta-juta computer di dunia. Internet juga merupakan jalinan rangkaian komputer dengan rangkaian komputer lain di seluruh dunia. Ini membolehkan kita berkomunikasi dan bertukar maklumat antara individu dan manusia sejagat.

MLM berjaya pun kerana NETWOKING..!..bussines nyata pun berjaya hasil dari hubungan netwoking...

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!! 4100763189_e6bba813ae

hehehehehhe..kenapa x caya?

percaya atau tidak mereka2 nie dah buktikan dari internet mereka telah berjaya..

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!! 4119593875_688bf39aac_o

apa yang tidak mungkin kita fikir itulah yang betul2 terjadi..mereka jutawan internet rebut peluang yang ada di depan mata...

sertai secara percuma disini

MAKLUMAT LANJUT DISINI

Last edited by jazy on Tue Nov 24, 2009 1:30 pm; edited 1 time in total
    johnburn
    johnburn
    Moderators
    Moderators

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!! Empty Re: jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!!

Post by johnburn Sat Nov 21, 2009 9:42 pm

jazy wrote:
    Spoiler:
    ko xlayak ckp psal bisnes. bnde yg ko bt ni pn xlyak pnggil bisnes
    https://putera.forumms.net/peluang-kerjaya-dan-perniagaan-f16/menangi-rm2000-setiap-minggubruneisingaporemalaysia-t5516.htm
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!! Empty Re: jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!!

Post by jazy Mon Nov 23, 2009 7:09 pm

johnburn wrote:
    jazy wrote:
    Spoiler:
    ko xlayak ckp psal bisnes. bnde yg ko bt ni pn xlyak pnggil bisnes
    https://putera.forumms.net/peluang-kerjaya-dan-perniagaan-f16/menangi-rm2000-setiap-minggubruneisingaporemalaysia-t5516.htm

asalamualaikum....

EHHHH!cantiknya bahasa...sopan santun...

aku bukan scammer ko nak heboh sini sana...baik ko tangkap penyamun2 yang songlap duit ahli2 forum ke lagi bagus..

kalau ko layak dalam bussines apa kata ko ajar aku ilmu2 bussines?aku x pandai ar bussiness nie?

dalam seumur hidup aku join putera.com aku x pernah jumpa ORANG pelik mcm ko nie..

*tak ada pun aku baca terma dan syarat nak posting apa2 dalam bussines dan kerjaya nie

aku org lama dah join putera...dulu nick aku taknaim..

p/s:bro!jangan exicted sgt ek tunjuk skill network n security tue..(rasanya baru saya buat simple trick jek)..

KEPADA SEMUA AHLI2 FORUM yang tertipu dgn link aku atau agak2 terkena tipu duit ke inform saya..saya just nak sharing apa yang sepatutnya..terpulang masing2 yang buat keputusan..

en JOHNBURN saya memang ada nick CRIMZLOADZ....bukan nak edit atau tak mengaku salah..cara nasihat tue agak kasar sikit...mcm en nie first time jek dapat skill2 nie..or exicted sgt jadi mo****..

saya rasa kalau kita posting apa link dkt twitter,digg,youtube,myspace semua kena pakai shorten link..benda simple tak minta pun siapa2 kaji..

awk trace IP sudah, semua boleh nampak.tak perlu kaji2 semua yang saya paste dalam topik nie...sbb saya tak ada unsur2 menipu..cuma menggunakan sedikit trick untuk org klik link dan saya akan jelaskan...

ahli putera.com kalau sesiapa dah join putera.com facebook group terang2 nama saya ada muhammandjazli.

boleh view aku punya facebook https://www.facebook.com/muhammadjazli
    email aku :muhammadjazli@gmail.com

INI BUSSINES INTERNET..

dia berkonsep kan PPC..sama macam google adsense,nuffang dan seangkatan dengannya.

di kelolakan oleh Hypertech Xtreme Technology (Reg: SA0116280-U)

*EN JHONBURN DIORG ADA TEAM SECURITY YANG BERTANGGUNGJAWAB MELIHAT SETIAP ADVERTISING PER CLIK DARI AHLI2NYA..KALAU SALAH DI SISI UNDANG2 DIORG AKAN BAN AKAUN SAYA.SAYA BARU GUNAKAN KONSEP BLACKHAT ADSENSE JEK..SAYA AKAUI ANDA LAGI HEBAT..TANIAH!

kalau rasa diri anda tertipu atau website nie scam anda boleh buat laporan pada agensi2 yang bertanggungjawab.sbb diorg ada registration company..kalau nak buat apa2 bussiness registration company penting..

*apa kesannya kalau anda semua click..:tak ada apa2 effect just satu bussines bekonsepkan advertising,sama seperti ads4bulks,google adsense,nuffang dan seangkatan dengannya.

anda hanya menyumbangkan 10 sen pada saya dan terpulang untuk anda semua nak join atau tak....TAK ADANYA ANDA CLICK TERTIBA SPYWARE KELUAR,PASTU TETIBA BIL STREAMYX MELAMBUNG KE...

cara saya mengenalkan bussines nie sahaja yang salah..

*TERIMA KASIH DENGAN NASIHAT ANDA YANG TERLALU TERPUJA SAYA...ANYWAY GOOD LUCK FOR YOUR JOB...TAK PERLU KO RISAU BRO!AKU BUKAN SCAMMER YANG KO NAK HEBOH2 SANA SINI...OH YER KALAU KO BETUL2 POWER BUSSINES NANTI KO AJAR AKU SEKALI EK BOLEH KA?...1 LAGI AKU NIE NETWORKING & SECURITY LEMAH SIKIT HARAP JEK ADA CCNA NANTI KO AJAR SEKALI EK...

P/S : BUKAN NAK MENIMBULKAN APA2 KETEGANGAN CUMA INGIN MEMPERJELASKAN SESUATU..PUTERA.COM ADALAH SALAH SATU FORUM YANG SAYA SUKA LAWATI TAPI HARI NIE SAYA AGAK TERKEJUT KERANA SAYA TELAH DI PERSALAHKAN MCM SCAMMER..

jana pendapatan anda dengan klik..register secara percuma!! 4127096551_09c6cab9b8

Last edited by jazy on Mon Nov 23, 2009 10:10 pm; edited 1 time in total
    johnburn
    johnburn
    Moderators
    Moderators

Post by johnburn Mon Nov 23, 2009 8:33 pm

jazy wrote:asalamualaikum....

Waalaikumussalam...
    Trime kasih..
    jazy wrote:
    aku bukan scammer ko nak heboh sini sana...baik ko tangkap penyamun2 yang songlap duit ahli2 forum ke lagi bagus..
    aku xckp ko scammer pn tp aku ckp ko dh trick/tipu org untuk klik link PPC ko kat thread satu lg. bkn keje aku untk tngkp2 org. sila lapor kat polis. contoh respond dr org yg click link ko tuh:
    khairul anwar wrote:kene tipu bulat2 ler...

cakap la internet biz.. kan senang..

tak yah la wat ayat2 transparent tue[/color][/size]
    https://putera.forumms.net/peluang-kerjaya-dan-perniagaan-f16/menangi-rm2000-setiap-minggubruneisingaporemalaysia-t5516.htm#85208
    jazy wrote:
    kalau ko layak dalam bussines apa kata ko ajar aku ilmu2 bussines?aku x pandai ar bussiness nie?
    aku pn xpndai bisnes tp aku xsmpai nk trick2 org lg.
    jazy wrote:
    dalam seumur hidup aku join putera.com aku x pernah jumpa ORANG pelik mcm ko nie..
    aku mmg pelik Very Happy
    jazy wrote:
    *tak ada pun aku baca terma dan syarat nak posting apa2 dalam bussines dan kerjaya nie
    dlm proses nk buat. tp rule sblom ni pn ade ckp referral link hanya dibenarkan dlm signiture je.
    jazy wrote:
    oo ye ke? so ape aku ptt bt?
    jazy wrote:
    p/s:bro!jangan exicted sgt ek tunjuk skill network n security tue..(rasanya baru saya buat simple trick jek)..

x excited pn sbb bkn pe pn sgt. cam ko ckp la, simple trick.
    jazy wrote:KEPADA SEMUA AHLI2 FORUM yang tertipu dgn link aku atau agak2 terkena tipu duit ke inform saya..saya just nak sharing apa yang sepatutnya..terpulang masing2 yang buat keputusan..
    mmg xtertipu duit pn. jgn rsau. ko just tipu org soh klik link ko.
    jazy wrote:en JOHNBURN saya memang ada nick CRIMZLOADZ....bukan nak edit atau tak mengaku salah..cara nasihat tue agak kasar sikit...mcm en nie first time jek dapat skill2 nie..or exicted sgt jadi mo****..

saya rasa kalau kita posting apa link dkt twitter,digg,youtube,myspace semua kena pakai shorten link..benda simple tak minta pun siapa2 kaji..

awk trace IP sudah, semua boleh nampak.tak perlu kaji2 semua yang saya paste dalam topik nie...sbb saya tak ada unsur2 menipu..cuma menggunakan sedikit trick untuk org klik link dan saya akan jelaskan...

nasihat ksar? ok sori Smile
    first time dpt skill? yg ni xtau nk komen ape tp rase nk gelak hahaha
    mo**** tu ape? moderator ke? haha aku xkesah pn jd moderator ke x. aku xmntak pn nk jd so nk btpe excited. kl sbb ni ko rase aku nk berlagak, nt kl ade mne2 admin on9 aku mintk trunkn aku blk jd ahli biasa. seriously, aku xkesah. aku reply ko tu pn sblom aku jd moderator, so lg la xkne ko ckp aku excited jd mod. psal twitter,digg,youtube,myspace ke etc tu aku xksah. tp kl kat sini aku kesah.

jazy wrote:ahli putera.com kalau sesiapa dah join putera.com facebook group terang2 nama saya ada muhammandjazli.

oo ok. noted..

jazy wrote:INI BUSSINES INTERNET..

dia berkonsep kan PPC..sama macam google adsense,nuffang dan seangkatan dengannya.

*EN JHONBURN DIORG ADA TEAM SECURITY YANG BERTANGGUNGJAWAB MELIHAT SETIAP ADVERTISING PER CLIK DARI AHLI2NYA..KALAU SALAH DI SISI UNDANG2 DIORG AKAN BAN AKAUN SAYA.SAYA BARU GUNAKAN KONSEP BLACKHAT ADSENSE JEK..SAYA AKAUI ANDA LAGI HEBAT..TANIAH!

kalau rasa diri anda tertipu atau website nie scam anda boleh buat laporan pada agensi2 yang bertanggungjawab.sbb diorg ada registration company..kalau nak buat apa2 bussiness registration company penting..

*apa kesannya kalau anda semua click..:tak ada apa2 effect just satu bussines bekonsepkan advertising,sama seperti ads4bulks,google adsense,nuffang dan seangkatan dengannya.

anda hanya menyumbangkan 10 sen pada saya dan terpulang untuk anda semua nak join atau tak....TAK ADANYA ANDA CLICK TERTIBA SPYWARE KELUAR,PASTU TETIBA BIL STREAMYX MELAMBUNG KE...

aku pham konsep PPC nih. aku xpnah ckp pn site tu or bisnes tu tipu ke ape. the whole thing is cmne ko trick org untuk klik link ko. even adsense pn ade syrt cmne ko ltak link die kn. aku xtau la PCC ni benarkn ko ltak link cmni sbb aku xpnah join, tp disbbkn ko ltak link tu kt forum ni dan gunakan trick (ko sendiri akui) untk kaburi org supaya klik, tu sbb aku respon cmtu.
    jazy wrote:*TERIMA KASIH DENGAN NASIHAT ANDA YANG TERLALU TERPUJA SAYA...ANYWAY GOOD LUCK FOR YOUR JOB...TAK PERLU KO RISAU BRO!AKU BUKAN SCAMMER YANG KO NAK HEBOH2 SANA SINI...OH YER KALAU KO BETUL2 POWER BUSSINES NANTI KO AJAR AKU SEKALI EK BOLEH KA?...1 LAGI AKU NIE NETWORKING & SECURITY LEMAH SIKIT HARAP JEK ADA CCNA NANTI KO AJAR SEKALI EK...
    sama-sama. aku xheboh mne2 pn. just reply kt thread ko. dun wori. aku x power bisnes n aku dh ckap kat atas. oo kau ade ccna? bgus2, aku ptt blaja ngan ko psal networking la kl cmtu. aku xde cert2 nih Smile

jazy wrote:P/S : BUKAN NAK MENIMBULKAN APA2 KETEGANGAN CUMA INGIN MEMPERJELASKAN SESUATU..PUTERA.COM ADALAH SALAH SATU FORUM YANG SAYA SUKA LAWATI TAPI HARI NIE SAYA AGAK TERKEJUT KERANA SAYA TELAH DI PERSALAHKAN MCM SCAMMER..
    terima kasih..
    ogGy
    ogGy
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : geletek ginjal korang

Post by ogGy Mon Nov 23, 2009 8:56 pm

Salam cik jazy , saya xnak masuk campur masalah yang awak hadapi tetapi awak tak perlulah BESARKAN setiap perkataan yang awak ingin perjelaskan.Kan ia mencacatkan pemandang indah dalam forum ini.

Diharap awak boleh edit semua dan kecilkan semua perkataan tersebut.Diharap cik jazy beri perhatian.... Smile dan beri kerjasama .
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by jazy Mon Nov 23, 2009 10:11 pm

ogGy wrote:Salam cik jazy , saya xnak masuk campur masalah yang awak hadapi tetapi awak tak perlulah BESARKAN setiap perkataan yang awak ingin perjelaskan.Kan ia mencacatkan pemandang indah dalam forum ini.

Diharap awak boleh edit semua dan kecilkan semua perkataan tersebut.Diharap cik jazy beri perhatian.... Smile dan beri kerjasama .

DAH SAYA DAH KECIKKAN...MINTA MAAF..HHEHEHEHEEHHE Smile
    ogGy
    ogGy
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : geletek ginjal korang

Post by ogGy Mon Nov 23, 2009 10:28 pm

Terima kasih kerana beri perhatian,diharap antara 2 user ni tak de rasa benci sesama sendiri. OK. Smile
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by jazy Mon Nov 23, 2009 10:33 pm

ogGy wrote:Terima kasih kerana beri perhatian,diharap antara 2 user ni tak de rasa benci sesama sendiri. OK. Smile

EHH X ADA AR...ALA TEGUR2 BIASA JEK TUE!..CUMA TERKEJUT JEK TADI...
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by jazy Mon Nov 23, 2009 10:38 pm

johnburn wrote:
    jazy wrote:asalamualaikum....

Waalaikumussalam...
    Trime kasih..
    jazy wrote:
    aku xckp ko scammer pn tp aku ckp ko dh trick/tipu org untuk klik link PPC ko kat thread satu lg. bkn keje aku untk tngkp2 org. sila lapor kat polis. contoh respond dr org yg click link ko tuh:
    khairul anwar wrote:kene tipu bulat2 ler...

cakap la internet biz.. kan senang..

tak yah la wat ayat2 transparent tue[/color][/size]
    https://putera.forumms.net/peluang-kerjaya-dan-perniagaan-f16/menangi-rm2000-setiap-minggubruneisingaporemalaysia-t5516.htm#85208
    jazy wrote:
    aku pn xpndai bisnes tp aku xsmpai nk trick2 org lg.
    jazy wrote:
    aku mmg pelik Very Happy
    jazy wrote:
    dlm proses nk buat. tp rule sblom ni pn ade ckp referral link hanya dibenarkan dlm signiture je.
    jazy wrote:
    oo ye ke? so ape aku ptt bt?
    jazy wrote:

x excited pn sbb bkn pe pn sgt. cam ko ckp la, simple trick.
    jazy wrote:KEPADA SEMUA AHLI2 FORUM yang tertipu dgn link aku atau agak2 terkena tipu duit ke inform saya..saya just nak sharing apa yang sepatutnya..terpulang masing2 yang buat keputusan..
    mmg xtertipu duit pn. jgn rsau. ko just tipu org soh klik link ko.
    jazy wrote:en JOHNBURN saya memang ada nick CRIMZLOADZ....bukan nak edit atau tak mengaku salah..cara nasihat tue agak kasar sikit...mcm en nie first time jek dapat skill2 nie..or exicted sgt jadi mo****..

nasihat ksar? ok sori Smile
    first time dpt skill? yg ni xtau nk komen ape tp rase nk gelak hahaha
    mo**** tu ape? moderator ke? haha aku xkesah pn jd moderator ke x. aku xmntak pn nk jd so nk btpe excited. kl sbb ni ko rase aku nk berlagak, nt kl ade mne2 admin on9 aku mintk trunkn aku blk jd ahli biasa. seriously, aku xkesah. aku reply ko tu pn sblom aku jd moderator, so lg la xkne ko ckp aku excited jd mod. psal twitter,digg,youtube,myspace ke etc tu aku xksah. tp kl kat sini aku kesah.

jazy wrote:ahli putera.com kalau sesiapa dah join putera.com facebook group terang2 nama saya ada muhammandjazli.

oo ok. noted..

jazy wrote:INI BUSSINES INTERNET..

aku pham konsep PPC nih. aku xpnah ckp pn site tu or bisnes tu tipu ke ape. the whole thing is cmne ko trick org untuk klik link ko. even adsense pn ade syrt cmne ko ltak link die kn. aku xtau la PCC ni benarkn ko ltak link cmni sbb aku xpnah join, tp disbbkn ko ltak link tu kt forum ni dan gunakan trick (ko sendiri akui) untk kaburi org supaya klik, tu sbb aku respon cmtu.
    jazy wrote:*TERIMA KASIH DENGAN NASIHAT ANDA YANG TERLALU TERPUJA SAYA...ANYWAY GOOD LUCK FOR YOUR JOB...TAK PERLU KO RISAU BRO!AKU BUKAN SCAMMER YANG KO NAK HEBOH2 SANA SINI...OH YER KALAU KO BETUL2 POWER BUSSINES NANTI KO AJAR AKU SEKALI EK BOLEH KA?...1 LAGI AKU NIE NETWORKING & SECURITY LEMAH SIKIT HARAP JEK ADA CCNA NANTI KO AJAR SEKALI EK...
    sama-sama. aku xheboh mne2 pn. just reply kt thread ko. dun wori. aku x power bisnes n aku dh ckap kat atas. oo kau ade ccna? bgus2, aku ptt blaja ngan ko psal networking la kl cmtu. aku xde cert2 nih Smile

jazy wrote:P/S : BUKAN NAK MENIMBULKAN APA2 KETEGANGAN CUMA INGIN MEMPERJELASKAN SESUATU..PUTERA.COM ADALAH SALAH SATU FORUM YANG SAYA SUKA LAWATI TAPI HARI NIE SAYA AGAK TERKEJUT KERANA SAYA TELAH DI PERSALAHKAN MCM SCAMMER..
    terima kasih..

BAGUS2..MCM NIE AR MOD2 BARU PUTERA...BRETIKA,SOPAN-SANTUN,LEMAH-LEMBUT.....

KEPADA SEMUA WARGA PUTERA INI ADALAH PPC ONLINE BUSSINES..ALA2 ADVERTISING...

TAK ADA EFECT APA2 PUN KORANG SEMUA CLIK JUST AKU MENDAPAT 10 SEN...CUMA PENYAMPAIAN JEK ADA TRICK SIKIT...

ANYWAY JOHNBUN THANK DGN TEGURAN...SORRY KALAU ADA SALAH N SILAP
    johnburn
    johnburn
    Moderators
    Moderators

Post by johnburn Tue Nov 24, 2009 12:24 am

jazy wrote:

TAK ADA EFECT APA2 PUN KORANG SEMUA CLIK JUST AKU MENDAPAT 10 SEN...CUMA PENYAMPAIAN JEK ADA TRICK SIKIT...

aku tgur mane aku rase xbtol n aku dh reply satu2 tu. ko berhak argue lg kl nk. xde benci2 ke ape. no hard feelings.

p/s: keyboard ko rosak ke?
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by jazy Tue Nov 24, 2009 1:20 am

johnburn wrote:
    jazy wrote:

aku tgur mane aku rase xbtol n aku dh reply satu2 tu. ko berhak argue lg kl nk. xde benci2 ke ape. no hard feelings.

p/s: keyboard ko rosak ke?

aku terpakai caplock...led caplock kecik sgt tak nampak..keyboard murah...hehehehehhe..tulisan besar2 tue bukan marah apa2 pun..kesilapan teknikal jek...nie pun aku baru balik minum2 dgn kengkwan tadi....
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by jazy Tue Nov 24, 2009 1:42 pm

salam,

sebelum2 nie cuma berlaku sikit salah faham sahaja....disini saya ingin berkongsi peluang anda menjana pendapatan melaluai klik sahaja..

bukan nak menipu atau sebaliknya..ia adalah satu formula kita mendapat duit sampingan sambil2 melayari internet..

apa kesan saya klik link org lain?

tidak ada apa2 kesan sampingan..cuma pihak yang advertise link tersebut akan mendapat 10sen dari impression setiap klik.

mcm mana nak marketkan dan dapat klik?

seperti kita beljar dalam teknik2 berkesan adsense kita boleh gunakan antaranya..

-blogspot
    -youtube
    -facebook
    -myspace
    -dll.

keuntungan kasar kita sekiranya 100 klik sehari:

0.10sen X 100 :RM10

RM10X 30: rm300.00

kita boleh berkersama antara forumer2 semua..bila dah register kita create satu topik untuk kita klik sesama ahli...

kalau ingin mengetahuai lebih lanjut klik;

KLIK DISINI UNTUK MAKLUMAT LANJUT

*klik pada link tidak mendatangkan apa2 kesan pada komputer anda semua...sekadar saya dapat 10 sen dalam akaun klik saya sahaja.

KLIK DISINI UNTUK MAKLUMAT LANJUT...BACA DAN FAHAMI KONSEPNYA DAHULU
    dans kam
    dans kam
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : PHP

Post by dans kam Tue Nov 24, 2009 3:24 pm

Bisnes tu ape? Sape boleh bg definasinya?

Aku selalu confius dibuatnye..

Lecturer aku aja, dia kata bisnes ni ada 2 keadaan;
    1. kita jual barang, org bayar kita
    2. kita provide servis, orang bayar kita.

bila dah register kita create satu topik untuk kita klik sesama ahli...

Mende kat atas ni dah menyalahi Term and Condition google adsense(kalo ada baca la)
    jazy
    jazy
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Post by jazy Wed Nov 25, 2009 2:54 am

dans kam wrote:Bisnes tu ape? Sape boleh bg definasinya?

Aku selalu confius dibuatnye..

Lecturer aku aja, dia kata bisnes ni ada 2 keadaan;
    1. kita jual barang, org bayar kita
    2. kita provide servis, orang bayar kita.

bila dah register kita create satu topik untuk kita klik sesama ahli...

Mende kat atas ni dah menyalahi Term and Condition google adsense(kalo ada baca la)

oooo...that itu google adsense punya law..nie just made in malaysia..bussines nie sbnr berkonsep advertising sbnrnya...bukannya skim cepat kaya,MLM or something yang boleh buat cepat kaya tapi boleh menambah pendapatan sampingan...

k bussines nie kita ibarat bertugas sebagai pemasaran...kita di beri gaji base on commission per click....kalau kita punyai kretiviti kita mampu untuk mencapai target2 tertentu...

yg ko belajar tue just basic of bussines teory...kalau kita tgk bussines boleh jadi multi bussines....

dalam bab nie company nie menggunakan bussines affliate,dalam masa yang sama promote product penaja dan sewakan banner untuk advertising...

hehehehhehe

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Apr 29, 2024 1:38 am