Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya


    [WTS] NOKIA HP

    Share

    adiemuse
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Number of posts : 3
    Registration date : 29/07/2009

    [WTS] NOKIA HP

    Post by adiemuse on Wed Jul 29, 2009 8:30 pm

    BRAND NEW NOKIA PHONE FOR GRAB.

    NOKIA 1202-120
    NOKIA 1208-130
    NOKIA 1209 -120
    NOKIA 1650 -140
    NOKIA 1661 -150
    NOKIA 2323 -180
    NOKIA 2330 -220
    NOKIA 1680 -160
    NOKIA 2600 -220
    NOKIA 2630 -220
    NOKIA 2680 -260
    NOKIA 2760 -220
    NOKIA 3110 -320
    NOKIA 3120 -360
    NOKIA 3500 -350
    NOKIA 3600 -540
    NOKIA 5000 -260
    NOKIA 5030- 170
    NOKIA 5130-390
    NOKIA 5200-350
    NOKIA 5220-420
    NOKIA 5300-390
    NOKIA 5310-500
    NOKIA 5320-580
    NOKIA 5610-670

    2 YEARS WARRANTY.. AP..

    adiemuse
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Number of posts : 3
    Registration date : 29/07/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by adiemuse on Wed Jul 29, 2009 8:31 pm

    Continued..

    NOKIA 5730-1150
    NOKIA 5800-1020
    NOKIA 6120-530
    NOKIA 6303-520
    NOKIA 6730-870
    NOKIA 6210-760
    NOKIA N97 -2080
    NOKIA 6220- 660
    NOKIA 6300- 460
    NOKIA 6500S -780
    NOKIA 6600S -800
    NOKIA 7100 - 330
    NOKIA 7210 - 390
    NOKIA 7610 -630
    NOKIA E63 - 790
    NOKIA E66 - 1070
    NOKIA E71-1130
    NOKIA E75 -1410
    NOKIA N70M-550
    NOKIA N86-1580
    NOKIA N73M - 770
    NOKIA N78- 830
    NOKIA N79- 1040
    NOKIA N81 - 930
    NOKIA N82- 1040
    NOKIA N85 -1290
    NOKIA N95- 1230
    NOKIA N95-8G-1380
    NOKIA N96-1580

    ALL AP.. 2 YEARS WARRANTY

    ScareCreW
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Number of posts : 357
    Registration date : 17/03/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by ScareCreW on Fri Jul 31, 2009 2:25 am

    2 YEARS WARRANTY
    biar betul
    AP mana ?

    adiemuse
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Number of posts : 3
    Registration date : 29/07/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by adiemuse on Fri Jul 31, 2009 4:18 pm

    ScareCreW wrote:2 YEARS WARRANTY
    biar betul
    AP mana ?

    ap OXDA..

    class_sick
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Number of posts : 65
    Registration date : 01/03/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by class_sick on Sun Aug 02, 2009 11:36 pm

    kedai kat mana?

    hueco_mundo
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Gender : Male Number of posts : 63
    Age : 34
    Location : In front of my PC
    Registration date : 03/03/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by hueco_mundo on Mon Aug 03, 2009 12:29 am

    xkan bg mcm 2 je, kurg2 pun provide la mcmna nak deal, kedai kat mana kn?

    ScareCreW
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

    Number of posts : 357
    Registration date : 17/03/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by ScareCreW on Wed Aug 05, 2009 8:58 am

    tah.
    penjual tak serius.
    info tidak lengkap.

    myee
    Ahli
    Ahli

    Gender : Male Number of posts : 926
    Registration date : 18/04/2009

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by myee on Wed Aug 05, 2009 9:33 am

    that why COD is the best way...klu dah info macam nih...

    Sponsored content

    Re: [WTS] NOKIA HP

    Post by Sponsored content Today at 6:46 pm


      Current date/time is Sat Dec 10, 2016 6:46 pm