Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

4 posters

Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya

alshahul7
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 6

Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya Empty Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya

Post by alshahul7 Thu Mar 26, 2009 2:18 pm

Assalamualaikum,

Saya sekarang ini ada satu office yang sesuai untuk dijadikan training center (samaada ICT ..dll)/ pusat tuisyen dsb, di Taman Mayang, dekat dgn LRT Kelana Jaya.

Jika ada sahabat2 / syarikat sahabat yang selalu buat training, tak kisah training apa (eg: ICT dan sebagainya), boleh gunakan ruang / office ini untuk tujuan tersebut.

Oleh itu, saya nak partner / org yang boleh cari syarikat yang nak sewa tempat training untuk jangka masa pendek / panjang. Keuntungan share 70% (saya) /30% (agen) atas usaha sahabat tersebut. (% boleh dirunding kemudian).
    Saya akan sponsor 100% modal untuk office tersebut, jika syarikat tersebut confirm akan ambil tempat saya untuk training untuk jangka masa panjang.

Pusat tuisyen pun ok jugak..sekiranya dapat cari student kerana ada sekolah menengah 500m dari sini (dekat dgn tempat lama Kolej Lim Kok Wing).

Sekiranya ada sahabat2 yang ada order confirm (jabatan kerajaan / swasta) yg sentiasa pergi training...boleh recommend tempat saya.

Jika sahabat2 ada idea / pandangan lain, juga dialu-alukan.

Untuk maklumat lanjut, boleh contact saya terus
    Rahman 017-6069516
    TRUNASUCI
    TRUNASUCI
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 89

Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya Empty Re: Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya

Post by TRUNASUCI Sun Apr 26, 2009 5:28 pm

alshahul7 wrote:Assalamualaikum,

Saya sekarang ini ada satu office yang sesuai untuk dijadikan training center (samaada ICT ..dll)/ pusat tuisyen dsb, di Taman Mayang, dekat dgn LRT Kelana Jaya.

Jika ada sahabat2 / syarikat sahabat yang selalu buat training, tak kisah training apa (eg: ICT dan sebagainya), boleh gunakan ruang / office ini untuk tujuan tersebut.

Oleh itu, saya nak partner / org yang boleh cari syarikat yang nak sewa tempat training untuk jangka masa pendek / panjang. Keuntungan share 70% (saya) /30% (agen) atas usaha sahabat tersebut. (% boleh dirunding kemudian).
    Saya akan sponsor 100% modal untuk office tersebut, jika syarikat tersebut confirm akan ambil tempat saya untuk training untuk jangka masa panjang.

Pusat tuisyen pun ok jugak..sekiranya dapat cari student kerana ada sekolah menengah 500m dari sini (dekat dgn tempat lama Kolej Lim Kok Wing).

Sekiranya ada sahabat2 yang ada order confirm (jabatan kerajaan / swasta) yg sentiasa pergi training...boleh recommend tempat saya.

Jika sahabat2 ada idea / pandangan lain, juga dialu-alukan.

Untuk maklumat lanjut, boleh contact saya terus
    Rahman 017-6069516

untuk mende2 mcm ni rasanya better post skali ngan gambar, senang sket bercerita
    castromakavelli
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 66

Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya Empty Re: Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya

Post by castromakavelli Thu Jun 04, 2009 2:47 am

letak arr location dan ruang tempat training tu..
    EncikMalas
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 9

Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya Empty * Nak partner untuk ICT Training / Tuition center.... dsbnya

Post by EncikMalas Sun Aug 02, 2009 4:02 am

xkan xde gambar?

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Apr 29, 2024 1:44 am