Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

ammartok
daniel
ayoi
MADReaLJL
sharina
kc
funkwasabi
Joker
jazy
fibix_014
miss_roxy
crazy_labelle
AhmadSyazwan
Miss U.A
Hackezkk
shambahar
usu_adeq
mon678
etnio_getic
syafiqfarhan_99
Aku Tak Sengal
kindaichi_hajime
Jedi
putrilinz
Razi_IBM
TOYSЯUS
Hiruka
bubble_blue
adamdaniel
ariff360
mitutoyo
ogGy
fiza_cute
teri-chan
raidizh AR
szainizam
sawi
sixx
redze
sundae
MalaYneuMaya
hairulfadly
Batista
54m4d
Eman Leto
akumegumi
benchoz
lorfaz
fizzswiss2u
53 posters

Pengalaman buruk yg pernah kita lalui atau hari ini

Eman Leto
    Eman Leto
    Ahli
    Ahli

Job/hobbies : Stalker

Pengalaman buruk yg pernah kita lalui atau hari ini - Page 8 Empty Re: Pengalaman buruk yg pernah kita lalui atau hari ini

Post by Eman Leto Thu Aug 20, 2009 2:43 pm

buah tampoi? org besut pggil buah 'ngeke'..haha
    pengalaman buruk aku hari ni:MU kalah ngn burnley 1-0.. nk tido pn xde selera.. lepas bertemankn lagu dr fon aku bru leh tdo..
    sharina
    sharina
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : makan & tidow **tu pown klu rajin..

Pengalaman buruk yg pernah kita lalui atau hari ini - Page 8 Empty Re: Pengalaman buruk yg pernah kita lalui atau hari ini

Post by sharina Thu Aug 20, 2009 5:22 pm

pengalaman buruk ak ari ni : VBA ak xsiap lagi!!! ngeee
    crazy_labelle
    crazy_labelle
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : baca n tgk cite twillight...

Post by crazy_labelle Thu Aug 20, 2009 6:54 pm

sharina wrote:pengalaman buruk ak ari ni : VBA ak xsiap lagi!!! ngeee
    present bile?
    ko wat2 la sakit demam + selesema + batuk...
    ley kuarantin seminggu... smpat tu siap... huhu...
    ogGy
    ogGy
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : geletek ginjal korang

Post by ogGy Fri Aug 21, 2009 12:44 am

Kalau sesiapa rasa diri dia alah dengan buah yang bergetah,tak payahlah makan nanti batuk o sakit tekak.kalau dah batuk tu masih nak makan jugak buah tu,amik bau jelah... atau anda akan jadi seperti teri haha ..

Pagi sok aku nak call ko teri,nak dengar sore ko hehe..
    kc
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 45

Post by kc Fri Aug 21, 2009 12:53 am

raidizh AR wrote:
    kc wrote:pengalaman terburuk: terngorat tunang orang.. uhukkkkkkkkkkkkkkk

wahh... dh 2? tunang die tau ke? ape reaksi die?

tak tau pun. bila aku dah tau statusnya, back-off la Very Happy

pengalaman buruk aku harini:

terlihat kaki crazy_labelle kat avatar dia... nyam nyam...
    teri-chan
    teri-chan
    Moderators
    Moderators

Post by teri-chan Fri Aug 21, 2009 9:48 am

ogGy wrote:Kalau sesiapa rasa diri dia alah dengan buah yang bergetah,tak payahlah makan nanti batuk o sakit tekak.kalau dah batuk tu masih nak makan jugak buah tu,amik bau jelah... atau anda akan jadi seperti teri haha ..

Pagi sok aku nak call ko teri,nak dengar sore ko hehe..

gatal... aku dh bertambah baik la...

kejp lg aku akan mengalami sesuatu yg buruk.... (future prophecy?) staff aku down by 2 DE's... and my boss suka suki amik cuti... now who's gonna do the job?
    raidizh AR
    raidizh AR
    Moderators
    Moderators

Post by raidizh AR Sat Aug 22, 2009 2:15 am

pengalaman yg ak xmungkin lupe berlaku kurg sejam yg lalu

pas terawikh td abg ngn akak ipar ak nk cr brg2 dapo kat coket, memandangkn ak da sedia ad dlm kete, maka ak kne ikut la..

da selesai membeli pe sume, lapa la plak.. abg ak kate bli beger jela.. ak la yg kne turun g bli.. sementare tggu beger siap,

ak masuk la 7-11, tibai la 1-2 brg, then ak kuar blek nk claim beger td, mase ak kuar 2 ak pasan sekor hamba ALLAH ni duk kat dpn 7-11

ak pn toleh la tgk, ak nmpk ank kucin, kecik lg.. sian tgk die, kurus, cm lapa je.. 'baby lg nih' terdetik kat hati ak

pastu ak nmpk die jalan sket2, ya ALLAH, kaki die cacat.. xtau la sbb pe.. nk jalan mcm 1 penyeksaan utk die

ak nk angkat die, tp ak tkut kucing.. xreti nk pgg cmne.. ak rase besalah sgt

ak masuk blek 7-11, tnye cadhier 2 mknn kucing ad jual x.. ak masuk la cr, tym tgh sebok2 cr 2, akak cashier 2 pggl ak, kate ad org da amik kucing 2

mebi org 2 pn kesian tgk kot.. ak hanye mmpu doa ank kucing 2 dpt penjagaan terbaik.. aminn

smpi skrg ak rase besalah sgt.. rase malu ngn diri sndr.. rase xberguna lgsg! knp la ak tkut kucing

akibatnye, smpi skrg ak xley lupe.. rase nk mntk maaf ngn kucing 2.. 'saye mntk maap, kucin'
    MADReaLJL
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 112

Post by MADReaLJL Sat Aug 22, 2009 8:42 am

kc wrote:
    raidizh AR wrote:
    kc wrote:pengalaman terburuk: terngorat tunang orang.. uhukkkkkkkkkkkkkkk

wahh... dh 2? tunang die tau ke? ape reaksi die?

tak tau pun. bila aku dah tau statusnya, back-off la Very Happy

pengalaman buruk aku harini:

terlihat kaki crazy_labelle kat avatar dia... nyam nyam...
    dan dan dia tukar gambar.. wahaha
    Miss U.A
    Miss U.A
    Ahli
    Ahli

Post by Miss U.A Mon Sep 07, 2009 11:11 pm

pengalaman buruk tak ingat..tp mimpi buruk aku mlm td kene kejar ngn hantu....takooottttt!!! berpeluh.
    Aku Tak Sengal
    Aku Tak Sengal
    Ahli
    Ahli

Post by Aku Tak Sengal Tue Sep 22, 2009 4:10 pm

pngalaman burok ak adelah pd raye kedua..
    time tu dlm toilet kt masjid jamek segamat..
    lepas solat ak trus pi msuk jmban nk mlepaskan hjt kecik..
    tanpe diduge.. satu objek keras jatuh kdlm lobang najis jmban trsebut..
    setelah mneliti bru ak sedar objek trsebut adelah hensetku.. tak pikir pnjang celup je tgn ak dlm lubang najis tuh..
    huhu trus loklak enset tuh.. ak siap bilas ngan air byk kali.. pastu tunggu kering... nasib idup balik cam sedia kala.. tp kamere lak jahnam.. argh... tragis tol..

p/s: bru tau fungsi sbenar lmpu biru 6300.. ngee~
    crazy_labelle
    crazy_labelle
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : baca n tgk cite twillight...

Post by crazy_labelle Wed Sep 23, 2009 5:28 pm

wahaha... ko patut tuka nama ko ak sengal... haha...
    ayoi
    ayoi
    Moderators
    Moderators

Post by ayoi Wed Sep 23, 2009 7:01 pm

selangor:seorang pemuda sedang kelaparan amat sangat setelah pulang dari kampungnya semalam.kiri kanang jirannya masih belum pulang dari kampung mereka bagi meminta sedikit kuih raya untuk mengisi perutnya.Pemuda tersebut ke 7 eleven dan membeli satu pek maggi kari.ketika di rumah gas memasak pula kehabisan.pemuda malang tersebut sekali ke kedai tapi kesemua kedai runcit kehabisan gas memasak. waaaa Sad makan maggi kari rendam air sejuk.
    daniel
    daniel
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : plok bantal bucuk

Post by daniel Wed Sep 23, 2009 10:12 pm

aku plak penah couple ngan LES...6 tahun dulu haduihhh.... da setahun couple br la aku sedar... rupanye awek ku LES.... die couple ngan aku utk die berubah nak bernafsu dgn laki plak... tp apekan daya hati die lebeh nakkan pompuan gak... huhuhuhu...

mula2 aku prasan np la pompuan ni x nak manje2 ngan aku? pelik gak aku.... aku pegang tangn die... die tarik.... usik ujun jari pun x leh.... last2 tahap api aku da tebakau... aku putus ngan die.... skunk ni die da tunang.... tp yg teperanjatnye.. tunangan die member baik aku... cilake punye kawan... tikam dr blakang... tp aku x kesah... pasal klu aku truskan ngan pompuan tu mau gile jd nye aku....

skunk ni member aku makin kurus2 dan kurus pasal layan tensen tunangnyer.... selamat aku.....
    Aku Tak Sengal
    Aku Tak Sengal
    Ahli
    Ahli

Post by Aku Tak Sengal Thu Sep 24, 2009 1:13 am

crazy_labelle wrote:wahaha... ko patut tuka nama ko ak sengal... haha...
    haha dlu memang name ak sengal.. Kt temp nih takleh tuka name lak.. Rase nk tuka 'aku gile sengal' je.. Huhu

p/s:latest news, henset trsebut da sengal blk.. On je hang pastu mati Sad
    teri-chan
    teri-chan
    Moderators
    Moderators

Post by teri-chan Fri Sep 25, 2009 8:34 am

Aku Tak Sengal wrote:
    crazy_labelle wrote:wahaha... ko patut tuka nama ko ak sengal... haha...
    haha dlu memang name ak sengal.. Kt temp nih takleh tuka name lak.. Rase nk tuka 'aku gile sengal' je.. Huhu

p/s:latest news, henset trsebut da sengal blk.. On je hang pastu mati Sad

buang yo la... ganti baru.... hehehe kalu aku takkan seluk hehhehe..
    Miss U.A
    Miss U.A
    Ahli
    Ahli

Post by Miss U.A Fri Sep 25, 2009 12:18 pm

kes ats mengingatkan kisah tragis aku las ye..enset jatuh dlm mangkuk tandas! n aku wat perkara yg sama..seluk dlm mangkuk tuh n amik blik enset tuh...waaaaarrr...huhuuu...sampai skang aku masih ralat sbb byk 'bnd2' yg aku syg hancus dlm enset tuh...

p/s: korg yg tak kene lagi boleh gelak n ckp geli or watever...tp bile kene time tuh, spontan tgn korg akan terseluk kat mangkuk tandas tu nnt...time tuh korg akan lupa segala kejijikan n kekotoran najis yg terdapat dlm mangkuk pusaka tuh....hahahhahaa!!
    nk lak kalo henpon2 mahal kan..... No
    kindaichi_hajime
    kindaichi_hajime
    Ahli Rajin
    Ahli Rajin

Number of posts : 1012
    Job/hobbies : Tengok bintang2..

Post by kindaichi_hajime Fri Sep 25, 2009 1:10 pm

hahaha..
    aku tiap2 kali msuk toilet,msti aku bayang2 enset or dompet jtuh dlm toilet..
    jd aku akan berikan full perhatian kpd eksesori aku..huahuahua..
    ayoi
    ayoi
    Moderators
    Moderators

Post by ayoi Fri Sep 25, 2009 4:18 pm

kalau nak cerita pasal mangkuk tandas tu... yang terbiasa aku jatuhkan adalah sabun. asal baru pakai je lompat masuk lobang tandas... sampai bini aku beli shower body yang besar gedabak tak muat mangkuk tandas.. tu pun aku jatuhkan sib baik muat..hehehe...tapi aku pernah menyeluk mangkuk tandas tu 3 kali lam seumur idup ku... tu pun pasal cincin berlian perkahwinan terjatuh. last2 gi jual sebab longgar dan aku tak sanggup menyeluk lagi......
    **ni utk tandas cangkung..tandas duduk no hal amik kayu dah leh wat kuar brgan aanda....
    ***baru pagi tadi aku menjatuhkan sabun dettol yang khas utk anak aku ke dalam lobang tandas.. Mad
    Aku Tak Sengal
    Aku Tak Sengal
    Ahli
    Ahli

Post by Aku Tak Sengal Fri Sep 25, 2009 9:32 pm

@teri-chan
    buang? sayang giler henset tu.. henset trmahalku.. huhu

@Miss UA
    betul3.. dengan otomatiknye tangan akan seluk mangkuk tandas..
    tp kalo mangkuk tandas rumah sendiri sure la bersih sikit.. ni mangkuk tandas masjid..
    tah sape2 punye cebisan buangan la melekat kat henset aku haritu.. terus aku bilas..
    bau pun melekat.. pale

@kindaichi_hajime
    dompet aku rase2 besau sangat nak muat dlm mangkuk tandas.. ngee..

@ayoi
    haha.. kalo sabun dulu pun bese buat gak..sabun buku tu.. nasib skang da tak pakai sabun buku ngan mangkok cangkung.. takde da kes2 flush sabun..
    ammartok
    ammartok
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Job/hobbies : Godek PC

Post by ammartok Fri Sep 25, 2009 10:30 pm

ak rase pengalaman buruk tmbh rugi 4 hari lps dimane ak borak2 ngan awek 7e...ak igt nak mintak no time 2 last2 ak bertekad nak mintak esok...skali ak dtg 7e semula org lain yg bertugas...aduhhh...rase rugi gile...lps dari kejadian 2 ak tiap2 hari lpak kat 7e smate mate nak jumpe blik pompuan tuh...last2...xjumpe jgk...huhu
    TOYSЯUS
    TOYSЯUS
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Pembunuh

Post by TOYSЯUS Fri Sep 25, 2009 10:40 pm

^ Minta la kat staff 7E tu. Haha.
    raidizh AR
    raidizh AR
    Moderators
    Moderators

Post by raidizh AR Fri Sep 25, 2009 11:16 pm

bule ke? kalo ak, ak xkn bg no org yg ak knl melainkn ngn kebenaran pemilik die...
    TOYSЯUS
    TOYSЯUS
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : Pembunuh

Post by TOYSЯUS Sat Sep 26, 2009 12:06 am

Memang tak boleh pun sebenarnya. Hihi.
    MalaYneuMaya
    MalaYneuMaya
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : kejar biawak, kunyah milo beku

Post by MalaYneuMaya Sat Sep 26, 2009 11:22 am

assalamualaikum...

tu la..silap2 kang staff tu mmg bf dia..tambah lagi satu pengalaman buruk ko amm..harhar..

henset aku penah jugak ilang dulu..org masuk rumah curik masa kat rumah sewa..taun 2003 tak silap..rumah 2 tingkat..henset charge kat tingkat bawah..tgk2 tinggal charger je tergantung situ..tak pulak dia amik sekali..

ni rupa beliau:

Pengalaman buruk yg pernah kita lalui atau hari ini - Page 8 668

nokia 3350..

Sad dinda..
    raidizh AR
    raidizh AR
    Moderators
    Moderators

Post by raidizh AR Sat Sep 26, 2009 11:31 am

abg ak lg best...

umah sewa gak... ade la dm kul 10 pg.. haram jadah la dak2 laki ni nk bgn kn.. sume bersepahan tdo.. ntah cmne pencuri tuh ley masuk, amik sume fon yg ade dlm umah tuh.. sorg pn xsdr, temasuk la abg ak..

ade mmber die yg cas fon ltk ats lemari pn ilang gak... hebat tul pencuri tuh.. mmg tdo mampus dorg nih.. tp tah cemane, mase pencuri tuh nk kuar, die terlggr sorg mmber abg ak, mamat tuh terjage n trus tnye "ko sape?"

pencuri tuh trus lari besame2 sume henset.. mmber abg ak tuh trus kejut sume dak2 rumah die suh kjr pencuri tuh.. dlm mamai2, sume pakat kejar la

tp pencuri tuh da lari jauh.. mmber abg ak yg terjage tuh je nmpk mke pencuri tuh, tp malangnye, die rabun..

ble suh describe cmne pencuri tuh, die kate "bdk tuh pkai suar jeans ngn tshirt biru"

tgh bandar kot, bpe juta org pkai jeans ngn baju biru.. maka.. selamat jalan la fon

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Mar 29, 2024 9:56 am