Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

3 posters

masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong

makido
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 6

masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong Empty masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong

Post by makido Mon Jan 04, 2010 4:55 pm

salam...
    ape kene aku punyer adobe photoshop ni..???(could not intialize photoshop because the file is loked.use the properties command in the window explorer to unlock the file)..aku dah install..remove...install ...remove tapi kuar jugok problem ni..macam maner nak settle problem ni...harap semua forumer tolong aku..aku ader date line lepas ni....terketor doh aku ni ...byee
    xenomorf
    xenomorf
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 239

masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong Empty Re: masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong

Post by xenomorf Mon Jan 04, 2010 11:22 pm

right-click kat icon photoshop tu, klik kat bhgian properties, cari la unlock kat sana tu. tp rasanya cam xda ja tu.

klu xda, right-click tu icon photoshop, pilih run as... pastu pilih administrator atau user yg ada admin privilage.
    makido
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 6

masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong Empty Re: masalah aper ni...tak faham laa...mitak tolong

Post by makido Tue Jan 05, 2010 9:27 am

tqqqqqqqqqq xenomorf.....
    masalah setel...aku ikut kau punyer petua bhg 2 tuuu...baru tak kuar problem tuuu..tqqq bebanyok..baru ader selera makan skit...FILE CLOSE....
    SkyZer
    SkyZer
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 28

Post by SkyZer Tue Jan 05, 2010 9:42 am

ooo.. akan jadi cam tu ek.
    kurang2 nyer aku tahu sebelum kena

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Mar 29, 2024 12:16 am