Forum Sementara Putera.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Sementara Putera.com

Bersama kita perkemaskan forum ini sementara forum asal dalam pemulihan.

Forum putera dah kembali. Masalah sudah berjaya diselesaikan. Sila lawati http://forum.putera.com/tanya

Heavensun
Hiruka
hakimiz
Han_Hin
Nezict
MADReaLJL
sayyidbest
rantau
12 posters

kad grafik sesuai untuk game apa

tech_frix
    tech_frix
    Moderators
    Moderators

Job/hobbies : PRO / A lot...

kad grafik sesuai untuk game apa - Page 2 Empty Re: kad grafik sesuai untuk game apa

Post by tech_frix Thu Jan 14, 2010 2:19 pm

Heavensun wrote:aku tak pandaai sangat nak oc nih..E7600 tak sesuai nak oc ke?
    ni first time aku pakai intel..sebelum ni amd ja...tokey kedai tu kata jgn oc proc intel ni..dia kata tak tahan
    dia auta aku ja kot..

nak mild oc aku leh je ajar..hehe
    yg penting ko minat dan penyabar... tongue
    Heavensun
    Heavensun
    Ahli Baharu
    Ahli Baharu

Number of posts : 19

kad grafik sesuai untuk game apa - Page 2 Empty Re: kad grafik sesuai untuk game apa

Post by Heavensun Thu Jan 14, 2010 6:17 pm

ahha..bagus la kalau ada yang sudi nak ajar^^...aku try guna easy tune6 quick boost..sekarang naik 3.2GHZ..cuma aku tatau ada effect ke tak kat proc aku tuh..lagi satu..aku try run RE5 kat proc aku sekarang ngan amd 6000+ aku...hasilnya...amd menghasilkan Fps yang lagi baik...guna amd aku dapat ranked B..guna intel aku dapat ranked c ja...kalau try crysis..amd dapat med setting ..intel lak dapat high setting...konpious aku..antara dua proc ni mana lagi best sebenarnya?
    aku anggat 5770 kes power save la tu..nak compare tgk bil bulan ni ngan sebelumnya...lagi naik atau turun^^

Current date/time is Thu Mar 28, 2024 5:58 pm